_promo.png2
Bonafornax
Letní tábor, vodní pohár, RH-TB Tisk

Středa, 9. 8. 2017

Poslední červencový týden jsme tradičně trávili na výcvikovém táboře jihočeské brigády na šumavském Spáleništi. Kromě intenzivního záchranářského výcviku, pracovních brigád na zvelebování areálu a spousty zábavy s partou skvělých lidiček jsme se s Brigitou stihli zúčastnit i dvou významných akcí. Ve čtvrtek se nám povedlo složit mezinárodní zkoušku vyhledávání v sutinách RH-TB na známku velmi dobře, v sobotu jsme závodili na Českém poháru vodních prací. V kategorii ZVP 2 jsme obsadili druhé místo se splněným limitem zkoušky.

 
Expedice Slaná voda, zkouška ZVP 1 Tisk

Úterý, 11. 7. 2017

Další nezapomenutelný týden s jihočeskými záchranáři jsme prožili od 16. do 25. června na italském poloostrově Gargano. Konala se zde tradiční akce Expedice Slaná voda, týdenní intenzivní trénink vodních prací v mořském prostředí. Týden znamenal neskutečnou změnu hlavně u Brigity - ze psa, který začátkem pobytu téměř nechtěl do vody, se koncem týdne stal nadšený vodní záchranář. Zlepšení prokázala hned dva týdny po návratu, na Lipně složila zkoušku vodních prací ZVP 1. Fotky z Itálie jsou zde, ze zkoušek zde. Článek o zkouškách.

 
Bernadeta V1 CAC na klubové výstavě Tisk

V sobotu zaznamenala velký úspěch Bernadette Bona Fornax. Na Klubové výstavě KŠSP v Zárybniční Lhotě u Tábora vyhrála pracovní třídu s titulem V1 CAC. Moc gratulujeme a přejeme hodně další radosti s Berny!

 
Intercup Humanity, zkouška RH-FLB Tisk

Pondělí, 15. 5. 2017

Minulý víkend pořádala jihočeská brigáda tradiční mezinárodní závod Intercup Humanity. S Brigitou jsme se zúčastnili v kategorii terénního vyhledávání. Povedl se jak speciál, kde jsme našli všechny osoby a dostali 171 bodů, tak i poslušnost za 86 bodů. Celkový zisk 257 bodů stačil na páté místo a splněný limit mezinárodní zkoušky RH-FLB. Více o akci v článku Intercup Humanity.

 
Brigita složila zkoušku ZPJ Tisk

Úterý, 2. 5. 2017

Brigita v sobotu a v noci na něděli složila v Chomutově zkoušku ZPJ (Zkouška Pohotovostní jednotky, vrcholová zkouška podle Národního zkušebního řádu) na 262 bodů a známku dobře. Byla to asi nejtěžší zkouška, které jsme se zatím zúčastnili, Brigita uspěla jako jediná z osmi účastníků.

 
Bernadetta složila zkoušku ZZO 1 Tisk

Středa, 29. 3. 2017

Minulou sobotu složila Bernadetta svou sedmou zkoušku: ZZO 1 na 85 bodů a známku dobře. Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy!

 
Brigita složila zkoušku ZTV 2 Tisk

Středa, 29. 3. 2017

V sobotu 18. března složila Brigita na Spáleništi zkoušku terénního vyhledávání ZTV 2 na 255 bodů a známku dobře. Zkoušky byly velmi náročné, Brigita uspěla jako jediný pes ze šesti účastníků. Otvírá se nám tak možnost účasti na plošných atestech Ministerstva vnitra.

 
Pátrání po pohřešované seniorce Tisk

Úterý, 28. 3. 2017

Před čtrnácti dny jsme se s Brigitou zúčastnili pátrání po pohřešované čtařiaosmdesátileté paní v okolí Velkých Popovic. Akci organizovali na výzvu Policie České republiky kolegové z pražské záchranné brigády. Přes celodenní pátrání v celém okolí se paní nepodařilo najít.

 
Brettovy psí povídky Tisk

Středa, 1. 2. 2017

Krásné povídání o Brettovi a nejen o něm: Brettovy psí povídky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL