_promo.png2
Bonafornax
Becca složila svou první zkoušku Tisk

Pondělí, 27. 10. 2014

Včera byla úspěšná další fenka z vrhu B - Becca. Na cvičáku v Kladně složila zkoušku ZZO podle Národního zkušebního řádu. Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

 
Brigita a Brenda složily zkoušku ZZO Tisk

Neděle, 12. 10. 2014

Včera v Netolicích složila Brigita svoji druhou zkoušku - ZZO podle Národního zkušebního řádu. Dostala 52 bodů a známku výborná. Tentokrát nás doprovodila i sestřička Brenda, které se také tuto zkoušku podařilo složit.

 
Elis pátá na Mistrovství republiky Tisk

Úterý, 7. 10. 2014

Díky chiropraktické péči MVDr. Enenkelové o Elisinu vyhřezlou plotýnku se její stav zlepšil natolik, že se Elis mohla zúčastnit sobotního Mistrovství republiky záchranných psů na Spáleništi. Přes dlouhou tréninkovou pauzu podala velmi bojovný výkon, ve dvou speciálech našla postupně všech šest subjektů a získala tak vrcholovou záchranářskou zkoušku ZPJ (zkouška pohotovostní jednotky). Zároveň získala i cenu za nejlepší speciál B. Na náročných záchranářských překážkách už se tolik nedařilo, celkový součet 293 bodů ale stačil na celkové 5. místo a tedy automatickou kvalifikaci na mistrovství v příštím roce. Výsledky jsou na stránkách szbk, fotografie zde a zde.

 
Brigita složila první zkoušku Tisk

Neděle, 28. 9. 2014

Od stáří 10 měsíců se pes může zúčastnit prvních dvou zkoušek: ZOP a ZZO. Tehoto věkového limitu dosáhla Brigita v úterý, v sobotu jsme nastoupili na první z nich - ZOP. Konala se v Hostivici, byli jsme zde poprvé, přesto výkon v tomto neznámém prostředí nebyl špatný. Dostali jsme známku velmi dobrá, jediný bod od výborné, hlavním cílem bylo ale získávání prvních společných zkouškových zkušeností.

 
Svod mladých Tisk

Středa, 17. 9. 2014

Další příležitostí k setkání štěňat vrhu B byl nedělní svod mladých v Zárybničné Lhotě u Tábora. Svod dopadl výborně, majitelům patří dík za účast i vzorné předvedení. Psi pak asi nejvíc ocenili společné hrátky v lesním jezírku. Na úvodní fotografii jsou zleva Becky, Barney, Barbara, Brigita a Bernadeta. Více fotek je v albu Barbary.

 
Léto na Šumavě Tisk

Pondělí, 28. 7. 2014

Po červnovém pobytu s želivskými hasiči jsme na Spáleništi strávili další dva nádherné týdny: koncem června přípravou a organizací mezinárodních závodů Intercup Humanity a v červenci na našem letním výcvikovém táboře. Zní to skoro neuvěřitelně, ale malá Brigita projevuje snad ještě větší temperament a chuť do práce než její máma Elis, pracovat s ní je opravdu radost. S její mámou a babičkou jsme se věnovali hlavně stopám, Arina pak měla pobyt zpestřený i praktickým zásahem na výzvu PČR, zatím nemůžeme uvést žádné podrobnosti.

 
Týden s Brendy Tisk

Pátek, 20. 6. 2014

Od neděle jsme měli na hlídání naší odchovankyni Brendy. A protože jsou s Brigitou obě klonem své matky Elis exteriérově i povahou, užili jsme si pěkně divoký týden. Brigita si aspoň vybila svou energii něčím jiným než ničením nejrůznějších věcí.

 

 
Spáleniště s SDH Želiv Tisk

Pondělí, 16. 6. 2014

Čas strávený na Spáleništi jsme si letos rozšířili  o týdenní účast na výcvikovém táboře psovodů z Vysočiny. Berňáci měli početní převahu, protože se zúčastnil i otec našich posledních štěňat Gasty. Týdenní trénink byl pro Brigitu velkým přínosem, pokročili jsme hodně dopředu. Spolehlivě už hledá nosem, figuranty už jí schováváme do jednoduchých úkrytů.  S Arinou a Elis jsme chodili hlavně plavat, což je pro ně nejlepší rehabilitace. Fotky

 

 
1. půlročniny vrhu B Tisk

Pondělí, 19. 5. 2014

Čas rychle ubíhá a štěňatům bude za chvíli půl roku. Ještě když byla u nás, říkali jsme si, jak by bylo krásné, kdyby se taková velká smečka někdy v budoucnu sešla. A první příležitost byly právě půlnarozeniny. Počasí nám v neděli vůbec nepřálo, přesto se na jineckém cvičáku sešlo hned deset štěňat, přijel i tatínek Gasty. Byla to skvělá příležitost porovnat exteriér i povahu jednotlivých potomků, a protože skoro všichni navštěvují nějaký cvičák, proběhlo i rodinné cvičení poslušnosti a překážek. Ze setkání jsme měli hodně dobrý pocit, všem děkujeme za účast a někdy příště zase v Jincích! Fotky z akce

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL