_promo.png2
Bonafornax
Becca složila zkoušku BH Tisk

Úterý, 10. 5. 2016

V sobotu složila Becca Bona Fornax po menší výcvikové pauze zkoušku BH podle mezinárodního zkušebního řádu IPO. Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy!

 
Brenda složila ZPU 1 Tisk

Úterý, 26. 4. 2016

Brenda v sobotu v Letech složila svou již sedmou zkoušku - ZPU 1 podle zkušebního řádu KJ ČR, získala 125 bodů a známku dobrá. Posíláme velkou gratulaci!

 
Becky DKK A/A, DLK 0/0, negativní Tisk

Pátek, 1. 4. 2016

Becky Bona Fornax se jako druhá z vrhu podrobila rentgenům kloubů a také ona s nejlepším možným výsledkem - DKK A/A, DLK 0/0, negativní. Gratulujeme majitelům a přejeme úspěšnou bonitaci!

 
Memoriál F. Jaroše v Netolicích Tisk

Pondělí, 22. 2. 2016

13. 2. 2016 se Brenda Bona Fornax zúčastnila netolického závodu Memoriál F. Jaroše. V kategorii ZZO + doplněk skončila ze 13 závodníků na třetím místě.

 
Pes přítel člověka 2/16 Tisk

Pondělí, 25. 1. 2016

V posledním čísle časopisu Pes přítel člověka s námi vyšel rozhovor o záchranářském výcviku berňáků. Celý rozhovor je v sekci Napsali o nás.

 
Šumavská romantika Tisk

Čtvrtek, 21. 1. 2016

Minulý týden se na Spáleništi uskutečnilo letošní první lavinové soustředění jihočeské brigády. Načasování nemohlo být lepší - po dosavadní nijaké zimě se konečně ochladilo a hlavně začal padat sníh. Bylo ho tolik, že způsobil kalamitu nejen v dopravě, ale i v elektrické síti, část pobytu jsme večer trávili při svíčkách. Postupně napadlo skoro půl metru sněhu, zkoušky se žádné nekonaly, a tak jsme se mohli plně věnovat lavinovému výcviku. Fotky z akce jsou na rajčeti.

 
Brenda složila mezinárodní zkoušku RH-FLA Tisk

Úterý, 27. 10. 2015

V neděli se na Spáleništi konaly zkoušky terénního vyhledávání podle mezinárodního zkušebního řádu IPO-R. Většina účastníků byla ve vstupní kategorii RH-FLE, ve vyšší kategorii RH-FLA byly přihlášeny jen dvě sestry: Brenda a Brigitte Bona Fornax. Brenda předvedla moc pěkný speciál, poslušnost měla už horší, přesto zkoušku získala ve známce dobrá. Brigita naopak měla zatím nejlepší mezinárodní poslušnost za 86 bodů, ve speciálu jí ale tentokrát štěstí nepřálo a zkoušku nesložila.

 
První stopařská zkouška Tisk

Neděle, 26. 10. 2015

Bernadette Bona Fornax včera složila svou pátou zkoušku - stopařskou FPr 1. Gratulujeme a ať se daří i dál!

 
Další zkoušky pro odchovance z vrhu B Tisk

Pondělí, 12. 10. 2015

Brigitiny sestry pokračovaly ve své zkouškové kariéře: Bernadeta složila svou čtvrtou zkoušku BH, Brenda svou pátou - ZOP, ta dokonce na 92 bodů a známku výborně. Gratulujeme a hodně dalších úspěchů!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL