promo.png
Bonafornax
Brigita složila ZTV 1 Tisk

Středa, 30. 9. 2015

V sobotu Brigita složila svou první zkoušku terénního vyhledávání ZTV 1. Předvedla zatím nejlepší poslušnost za 94 bodů, povedly se i oba speciály, celkem získala 266 bodů a známku dobrá.

 
Bernadette DLK 0/0, DKK A/A - negativni Tisk

Sobota, 19. 9. 2015

Bernadetka se jako první z vrhu B podrobila rentgenu kloubů a výsledek je nejlepší možný: DLK 0/0, DKK A/A - negativni. Gratulujeme a přejeme úspěšnou bonitaci!

 
Brigita úspěšná na Slovensku Tisk

Čtvrtek, 3. 9. 2015

Předminulý víkend jsme se zúčastnili Memoriálu MUDr. Olgy Královej - Mistríkovej ve slovenských Donovalech. Brigita úspěšně složila sutinovou zkoušku RH-TA podle mezinárodního zkušebního řádu IPO-R. Akce se konala v nádherném prostředí horského rekreačního střediska, budeme se sem určitě rádi vracet

 
Bernadeta složila zkoušku ZPU 1 Tisk

Pondělí, 24. 8. 2015

Další výcvikový úspěch slavila naše odchovankyně Bernadeta. V Mělníku včera složila zkoušku ZPU 1 podle řádu KJ ČR Brno na skvělých 131 bodů a známku velmi dobrá. Moc gratulujeme a ať se daří i dál!

 
Brigita složila sutinovou dvojku Tisk

Sobota, 15. 8. 2015

Před čtrnácti dny, na závěr našeho výcvikového tábora, složila Brigita na první pokus zkoušku ZZP 2 podle Národního zkušebního řádu. Zkouška to nebyla vůbec jednoduchá, ze šesti účastníků jsme uspěli jediní. Brigita pracovala s nadšením sobě vlastním, ve dne si poradila i s hodně zapeklitými úkryty, získala 153 bodů ze 160, v noci podala bezchybný výkon za plných 40 bodů, dobře zvládla i dvojkovou poslušnost za 85 bodů ze 100. Celkem získala 278 bodů a známku velmi dobrá.

 
Bernadeta získala CAC v Mladé Boleslavi Tisk

Sobota, 25. 7. 2015

Minulou neděli slavila velký úspěch Bernadette Bona Fornax. Na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi vyhrála mezitřídu a získala svůj první CAC. Ještě více potěšil posudek od rozhodčí Evy Procházkové: 19měsíční fena, dostatečné výšky a síly kostry, dobrá horní i spodní linie, pěkná hlava, středně hnědé oko, postavení obou párů končetin korektní, skus nůžkový plný, velmi pěkný pohyb, dobré osrstění, hezká barva i znaky.

 
Elis vítězkou Bohemia Cupu v plochách Tisk

Pátek, 10. 7. 2015

Jen tři dny po příjezdu z Itálie jsme se vypravili opět na Spáleniště. Pražská brigáda zde pořádala druhou kvalifikaci na Mistrovství světa - Bohemia Cup RH-FLB. Při této zkoušce se prohledávají ca. 4 hektary těžko přístupného terénu v časovém limitu 30 minut. Podmínky byly vražedné - padaly teplotní rekordy, pro berňáky nic ideálního. Přesto Elis s paničkou dokázaly podat skvělý výkon, nejlepším speciálem za 186 bodů a solidní poslušností za 78 se staly celkovými vítězi. Brigitě se druhý den při zkouškách RH-FLA už tolik nedařilo. Předvedla sice nejlepší poslušnost, na dohledání posledního figuranta jí tentokrát ale síly nestačily.

 
Expedice Slaná voda 2015 Tisk

Neděle 5. 7. 2015

Už počtvrté jsme vyrazili na dlouho očekávanou Expedici Slaná voda, opět na italské Gargano, tentokrát už s třemi berňáky. Arina i Elis jsou už zkušené cestovatelky i Brigitě se v Itálii moc líbilo. Celý týden bylo nádherné počasí, vlny opravdu mořské, zejména pro Elis to byla jako obvykle výzva a souboje s mořským příbojem si neskutečně užívala. Fotky z expedice jsou zde.

 

 
Bernadeta složila zkoušku ZZO Tisk

Neděle, 24. 5. 2015

Další gratulaci posíláme Bernadetce a páníčkům, včera se jim povedlo složit zkoušku ZZO, i tentokrát na známku výborná.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL