_promo.png2
Bonafornax
Návštěvy štěňat Tisk

Pondělí, 22. 3. 2010

Z ČMKU nám už dorazily průkazy původu, čehož jsme využili k první návštěvě štěňat v jejich nových domovech. V sobotu jsme byli v Neratovicích u Achíska, v Hrdlívu u Báry(Aidy) a na Kladně u Axy, v neděli u Hracholuské přehrady za Ajaxem. Všude nás přivítala veselá, temperamentní a evidentně spokojená štěnda, Eliska se se sourozenci pěkně vyřádila. Příští víkend se chystáme ještě na Moravu za Airou a Arwen.

 
Březnové soustředění na Spáleništi Tisk

Neděle 14. 3. 2010

V pátek jsme Elisku vzali  poprvé na naší výcvikovou základnu na Spáleništi. Chovala se perfektně, ničeho se nebála, zkusila si i poprvé zaštěkat na figuranty. Arinu jsme tentokrát nechali doma, aby si odpočinula před nedělní zkouškou - přihlásili jsme se na mezinárodní  RH-TA (zkouška vyhledávání v sutinách), kterou pořádala pražská brigáda.  V neděli Arinka vystřihla moc pěkný speciál (184 bodů z 200), prošla i překážkami na dovednosti (39 z 50), ale bohužel jsme tentokrát totálně pokazili poslušnost, což bývala dříve její parádní disciplína (nějak se nám to po porodu převrátiloFrown). Takže mezinárodní sutiny snad někdy příště.

 

 
Elis poprvé na cvičáku Tisk

Pondělí, 8. 3. 2010

Dnes Eliska poprvé doprovodila mámu na cvičák do Jinec. Cestu autem zvládla v pohodě,  prošla se po nepříjemném materiálu v sutinách, seznámila s novými lidmi a psy, příště už se bude těšit.

 
Výcvik Tisk

Úterý, 23. 2. 2010

Tak naše Eliska už zůstala s mámou doma sama, všechna štěňata jsou u nových páníčků. V sobotu odjela Aira k Třebíči a dnes dopoledne Arwen až do Přerova. S Arinou jsme začali zase víc cvičit, vzhledem k počasí hlavně laviny, i když letošní lavinovou sezónu jsme kvůli štěňatům prošvihli.

 
Loučení se štěňaty Tisk

Čtvrtek, 18. 2. 2010

Štěňatům už bylo osm týdnů a začala odcházet do nových domovů. Hned v úterý Achilleus do Neratovic, včera společně Aida s Axou na Kladno a dnes Ajax do Hracholusk. Začíná být u nás nějak smutno...

 
Návštěva dr. Zörnera Tisk

Neděle, 14. 2. 2010

V sobotu nás navštívil majitel otce štěňat dr. Zörner z Rakouska. Obě naše záchranářky se tak mohly vyfotit se svým nejvyšším šéfem.

 
První očkování Tisk

Čtvrtek, 11. 2. 2010

Včera jsme štěňata vzali zase na výlet autem, ne veterině jsme absolvovali první očkování. Máma si od nich aspoň na chvíli odpočinula, i když - jak je vidět z aktuálního obrázku - má se svou smečkou zatím svatou trpělivost.

 
Přejímka vrhu Tisk

Úterý, 9. 2. 2010

V sobotu nás navštívila poradkyně chovu a provedla přejímku vrhu. Dostali jsme pochvalu za pěkný, typově i barevně vyrovnaný vrh, všechny konrolovatelné věci jako oči, ocásky, skus, barva a znaky byly v pořádku, vyskytlo se jen několik menších pupečních kýlek.

Ještě jedna zpráva pro váhající: volný je už jenom Ajax.

 
Třetí odčervení Tisk

Středa, 3.února 2010

Štěňata jsou už šest týdnů stará, cíleně destruují všechno na co přijdou. Nejraději jsou venku a postupně začínají objevovat celou zahradu. Dnes jsme potřetí odčervovali, tentokrát už tabletami Caniverm jako velké kluky a holky.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL