_promo.png2
Bonafornax
Elis poprvé na cvičáku Tisk

Pondělí, 8. 3. 2010

Dnes Eliska poprvé doprovodila mámu na cvičák do Jinec. Cestu autem zvládla v pohodě,  prošla se po nepříjemném materiálu v sutinách, seznámila s novými lidmi a psy, příště už se bude těšit.

 
Výcvik Tisk

Úterý, 23. 2. 2010

Tak naše Eliska už zůstala s mámou doma sama, všechna štěňata jsou u nových páníčků. V sobotu odjela Aira k Třebíči a dnes dopoledne Arwen až do Přerova. S Arinou jsme začali zase víc cvičit, vzhledem k počasí hlavně laviny, i když letošní lavinovou sezónu jsme kvůli štěňatům prošvihli.

 
Loučení se štěňaty Tisk

Čtvrtek, 18. 2. 2010

Štěňatům už bylo osm týdnů a začala odcházet do nových domovů. Hned v úterý Achilleus do Neratovic, včera společně Aida s Axou na Kladno a dnes Ajax do Hracholusk. Začíná být u nás nějak smutno...

 
Návštěva dr. Zörnera Tisk

Neděle, 14. 2. 2010

V sobotu nás navštívil majitel otce štěňat dr. Zörner z Rakouska. Obě naše záchranářky se tak mohly vyfotit se svým nejvyšším šéfem.

 
První očkování Tisk

Čtvrtek, 11. 2. 2010

Včera jsme štěňata vzali zase na výlet autem, ne veterině jsme absolvovali první očkování. Máma si od nich aspoň na chvíli odpočinula, i když - jak je vidět z aktuálního obrázku - má se svou smečkou zatím svatou trpělivost.

 
Přejímka vrhu Tisk

Úterý, 9. 2. 2010

V sobotu nás navštívila poradkyně chovu a provedla přejímku vrhu. Dostali jsme pochvalu za pěkný, typově i barevně vyrovnaný vrh, všechny konrolovatelné věci jako oči, ocásky, skus, barva a znaky byly v pořádku, vyskytlo se jen několik menších pupečních kýlek.

Ještě jedna zpráva pro váhající: volný je už jenom Ajax.

 
Třetí odčervení Tisk

Středa, 3.února 2010

Štěňata jsou už šest týdnů stará, cíleně destruují všechno na co přijdou. Nejraději jsou venku a postupně začínají objevovat celou zahradu. Dnes jsme potřetí odčervovali, tentokrát už tabletami Caniverm jako velké kluky a holky.

 
Čipování Tisk

Pátek 29. ledna 2010

Dnes se štěňata zase projela autem.  Byli jsme na veterině na čipování, zároveň nám vystavili europasy, takže všechna štěnda už mají svou úřední identitu (tedy toho papírování už se nám zdá docela dost). Zákrok všichni snášeli úplně v pohodě, tak jsme jim veterináře snad moc nezprotivili.

 
Štěňatům už je pět týdnů Tisk

Úterý 26. ledna 2010

Štěnda završila další týden svého života, pomalu končí fáze impritingu a začíná ještě důležitější fáze rané socializace. Nehrají si už jen mezi sebou, do her se zapojuje i mamka Arina, ta si někdy i dost nevybíravým způsobem zjednává respekt. Štěňata ke hrám zkoušejí vyprovokovat i našeho veterána - 13,5 letého zlatého retrievera Bleska. Začali jsme je brát i ven, sníh si jako správní berňáci moc užívají.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL