_promo.png2
Bonafornax
Druhé odčervení Tisk
Štěňatům jsou už čtyři týdny, dnes jsme je podruhé odčervili pastou Banminth. Střídá se u nás návštěva za návštěvou, štěnda každou přátelsky přivítají, se vztahem k lidem určitě mít problémy nebudou. Dnes také dorazily papíry s tetovacími čísly (i když určitě zvolíme pro štěňata míň stresující čipování).
 
První návštěvy u štěňat Tisk

Štěňatům už je přes tři týdny, procházejí rychlým vývojem, každý den nás překvapí něčím novým. Začali nás navštěvovat první zájemci i nezávazné návštěvy známých. Štěňata tak mají každodenní kontakt s dětmi i dospělými, což jenom vítáme. Do rubriky štěňata jsme přidali nové fotografie a stručné charakteristiky štěňat, tak jak se nám zatím jeví. Začali jsme krmit i rozmixovanými granulemi Eukanuba pro nejmenší štěňata od tří týdnů věku, dále vařeným kuřecím s ovesnými vločkami a pribiňákem s tvarohem.

 
Krmení kaší Tisk

 

 Včera jsme štěňata poprvé přikrmovali kaší. Vypadalo to u nás asi jako v grotesce po bitvě šlehačkovými dorty, nicméně všechna štěnda rychle pochopila o co kráčí a statečně se krmila. 

 
První odčervení Tisk
Štěňatům pomalu končí vegetativní fáze a začíná s nimi legrace. Dnes jsme poprvé odčervovali pastou Banminth a od zítřka začneme přikrmovat kaší. Do rubriky štěňata jsme přidali nové fotografie štěňat.
 
Schůze jihočeských záchranářů Tisk
Tradičně v první lednovou neděli se v restauraci Hubert na Hluboké konala výroční členská schůze Jihočeské záchranné brigády kynologů. Více na stránkách brigády.
 
Novinky o štěňatech Tisk
V oblíbených stránkách jsme odkaz o březosti zaměnili za odkaz "Breeder's Diary" o vývoji štěňat. Opět se jedná o výborně vypracované stránky slovenského klubu rhodeských ridgebacků. Naše štěňata jakoby se uvedeným kalendářem řídila, začala chodit, vrčet, prokoukla očička. Štěňata krásně přibírají, Arina má mléka dost, takže zatím nepřikrmujeme.
 
Nové stránky JČZBK Tisk
Byly spuštěny nové stránky Jihočeské záchranné brigády kynologů - viz oblíbené stránky.
 
Kalendář březosti Tisk
Do oblíbených stránek jsme přidali odkaz na stránky slovenského klubu rhodéských ridgebacků s perfektně vypracovaným kalendářem březosti - růst plodů, fotografie, změny chování feny atd., viz pregnancy kalendar.
 
Potvrzení březosti Tisk
Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo u Ariny březost. Přesný počet štěňátek jsme se nedozvěděli, ale málo jich asi nebude. Podle termínu krytí vychází nejpravděpodobnější datum vrhu přesně na Štědrý den, takže máme s vánočními dárky vystaráno.
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL