_promo.png2
Bonafornax
Přejímka vrhu Tisk

Úterý, 9. 2. 2010

V sobotu nás navštívila poradkyně chovu a provedla přejímku vrhu. Dostali jsme pochvalu za pěkný, typově i barevně vyrovnaný vrh, všechny konrolovatelné věci jako oči, ocásky, skus, barva a znaky byly v pořádku, vyskytlo se jen několik menších pupečních kýlek.

Ještě jedna zpráva pro váhající: volný je už jenom Ajax.

 
Třetí odčervení Tisk

Středa, 3.února 2010

Štěňata jsou už šest týdnů stará, cíleně destruují všechno na co přijdou. Nejraději jsou venku a postupně začínají objevovat celou zahradu. Dnes jsme potřetí odčervovali, tentokrát už tabletami Caniverm jako velké kluky a holky.

 
Čipování Tisk

Pátek 29. ledna 2010

Dnes se štěňata zase projela autem.  Byli jsme na veterině na čipování, zároveň nám vystavili europasy, takže všechna štěnda už mají svou úřední identitu (tedy toho papírování už se nám zdá docela dost). Zákrok všichni snášeli úplně v pohodě, tak jsme jim veterináře snad moc nezprotivili.

 
Štěňatům už je pět týdnů Tisk

Úterý 26. ledna 2010

Štěnda završila další týden svého života, pomalu končí fáze impritingu a začíná ještě důležitější fáze rané socializace. Nehrají si už jen mezi sebou, do her se zapojuje i mamka Arina, ta si někdy i dost nevybíravým způsobem zjednává respekt. Štěňata ke hrám zkoušejí vyprovokovat i našeho veterána - 13,5 letého zlatého retrievera Bleska. Začali jsme je brát i ven, sníh si jako správní berňáci moc užívají.

 
Druhé odčervení Tisk
Štěňatům jsou už čtyři týdny, dnes jsme je podruhé odčervili pastou Banminth. Střídá se u nás návštěva za návštěvou, štěnda každou přátelsky přivítají, se vztahem k lidem určitě mít problémy nebudou. Dnes také dorazily papíry s tetovacími čísly (i když určitě zvolíme pro štěňata míň stresující čipování).
 
První návštěvy u štěňat Tisk

Štěňatům už je přes tři týdny, procházejí rychlým vývojem, každý den nás překvapí něčím novým. Začali nás navštěvovat první zájemci i nezávazné návštěvy známých. Štěňata tak mají každodenní kontakt s dětmi i dospělými, což jenom vítáme. Do rubriky štěňata jsme přidali nové fotografie a stručné charakteristiky štěňat, tak jak se nám zatím jeví. Začali jsme krmit i rozmixovanými granulemi Eukanuba pro nejmenší štěňata od tří týdnů věku, dále vařeným kuřecím s ovesnými vločkami a pribiňákem s tvarohem.

 
Krmení kaší Tisk

 

 Včera jsme štěňata poprvé přikrmovali kaší. Vypadalo to u nás asi jako v grotesce po bitvě šlehačkovými dorty, nicméně všechna štěnda rychle pochopila o co kráčí a statečně se krmila. 

 
První odčervení Tisk
Štěňatům pomalu končí vegetativní fáze a začíná s nimi legrace. Dnes jsme poprvé odčervovali pastou Banminth a od zítřka začneme přikrmovat kaší. Do rubriky štěňata jsme přidali nové fotografie štěňat.
 
Schůze jihočeských záchranářů Tisk
Tradičně v první lednovou neděli se v restauraci Hubert na Hluboké konala výroční členská schůze Jihočeské záchranné brigády kynologů. Více na stránkách brigády.
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL